O nas

Profesjonalizm i wiedza

W skład naszego zespołu wchodzą psychoterapeuci, psychologowie i trenerzy rekomendowani przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Nasza praca podlega superwizji. W przypadkach tego wymagających diagnozę i proces leczenia konsultujemy z lekarzem psychiatrą.

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i pedagogów, którzy posiadają solidne wykształcenie i szeroką wiedzę z dziedziny psychologii i psychoterapii. Nasza praktyka opiera się na podejściu psychodynamicznym, które uwzględnia głęboką eksplorację i zrozumienie źródeł problemów, a także stawia na trwałą transformację i poprawę jakości życia.

Jesteśmy Członkami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz współpracujemy z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, co umożliwia nam dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie psychoterapii. Przynależność do PTPPd oraz współpraca z renomowanym ośrodkiem KCP pozwala nam na stałe podnoszenie naszych umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług.

Doświadczenie i empatia

Nasza praktyka obejmuje psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży. W swojej pracy stosujemy podejście psychodynamiczne, które pozwala na zgłębienie źródeł problemów, identyfikację wzorców i mechanizmów działających w życiu pacjenta oraz skoncentrowanie się na trwałych zmianach. 

Dodatkowo, oferujemy szkolenia z zakresu psychologii, psychoterapii i pedagogiki. Nasze szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Dla nas ważne jest nie tylko przekazywanie teoretycznych podstaw, ale także umożliwianie praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.

W naszej pracy kierujemy się wartościami takimi jak empatia, szacunek, poufność i profesjonalizm. Tworzymy bezpieczne i wspierające środowisko, w którym nasi klienci mogą się otworzyć, dzielić swoimi trudnościami i pracować nad osiągnięciem swoich celów.

Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, rekomendowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Praktykę psychoterapeutyczną prowadzi od 2005 roku pod stałą superwizją superwizorów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej z pacjentern młodzieżowym i dorosłym oraz doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii grupowej w szpitalu na oddziale psychiatrycznym dzieci i młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz sekcji trenerskiej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autor wielu programów psychoedukacyjnych dla szkół o zasięgu ogólnopolskim: Bezpieczne dorastanie” „Zero obojętności ZOSIA”..Razem w szkole”. Współautor podręcznika dla trenerów VCC. Od 2010 roku prezes zarządu Centrum Szkolenia i Psychoterapii Caterina” sp. z o.o.  Od wielu lat prowadzi działalność społeczną na rzecz osób chorych i wykluczonych społecznie, obecnie współtworzy i jest dyrektorem świdnickiego oddziału Europejskiej Fundacji Inicjatyw Psychospołecznych „Pro salute”
UKOŃCZONE SZKOLENIA:
2009 – 2005 Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej
 – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
2008 – 2006 Studium Psychoterapii Młodzieży
 – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
2006 – 2004 Studium Socjoterapii i treningu interpersonalnego
– Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
2005 – 2004 Socjoterapia i psychoprofilaktyka w placówkach oświatowych CEDIR w Krakowie
2003-1997 Uniwersytet Zielonogórski – Resocjalizacja

Piotr Piotrowski - ZnanyLekarz.pl

Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, rekomendowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Praktykę psychoterapeutyczną prowadzi od 2005 roku pod stałą superwizją superwizorów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej z pacjentem młodzieżowym i dorosłym oraz doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii grupowej w szpitalu na oddziale psychiatrycznym dzieci i młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz sekcji trenerskiej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autorka wielu programów psychoedukacyjnych dla szkół o zasięgu ogólnopolskim: Bezpieczne dorastanie” Zero obojętności ZOSIA”, „Razem w szkole”. Współautorka podręcznika dla trenerów VCC. Od wielu lat prowadzi działalność społeczną na rzecz osób chorych i wykluczonych społecznie obecnie współtworzy i zarządza Europejską Fundacją Inicjatyw Psychospołecznych Pro Salute
UKOŃCZONE SZKOLENIA:
2009 – 2005 Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej-Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
2008 – 2006 Studium Psychoterapii Młodzieży – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
2006 – 2004 Studium Socjoterapii i treningu interpersonalnego – Krakowskie Centrum
Psychodynamiczne
2005 – 2004 Socjoterapia i psych oprofilaktyka w placówkach oświatowych CEDIR w Krakowie
1999 – 1994 Uniwersytet Wrocławski – Pedagogika- Resocjalizacja
1996 – 1995 Universita’ per Stranieri, Perugia (Włochy) – Certyfikat CELI 4

Katarzyna Jaszewska Piotrowska - ZnanyLekarz.pl

Doświadczenie

Działamy od lat, zdobywając wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnej pracy z naszymi klientami.

Certyfikowani specjaliści

Działamy od lat, zdobywając wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnej pracy z naszymi klientami.

Empatia

Nasza praktyka opiera się na głębokim zrozumieniu i empatii wobec naszych klientów.

Indywidualne podejście

Stawiamy na indywidualne plany terapeutyczne i szkoleniowe, uwzględniając Twoje cele i aspiracje.

Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Postaramy się jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości.